Darbo aprangos idėjos

Apranga – tai, kas padeda sukurti norimą įvaizdį ir bent jau iš dalies atspindi mūsų asmenybę. Daugeliu atvejų ji labai priklauso ir nuo aplinkos, pavyzdžiui, darbo. Taigi, kaip sukurti ne per daug oficialų, tačiau kartu ir neiššaukiantį stilių?

 

Dėmesys avalynei

 

Bene didžiausią įtaką bendram įvaizdžiui turi detalės, todėl nevertėtų jų pamiršti. Kaip vieną iš svarbiausių būtų galima išskirti avalynę, kuri gali būti labai įvairi: klasikiniai, balerinos bateliai, aukštakulniai, aulinukai ir net basutės. Pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo sezono (pavasaris, vasara, ruduo ar žiema) bei aprangos. Šiltuoju metų laiku dauguma moterų mėgsta nešioti gerai kvėpuojančią ir lengvą avalynę, su kuria patogu vaikščioti. Verta paminėti, kad prie klasikinio įvaizdžio gali būti priderinti net ir sportiniai bateliai, kurie dažniausiai itin pagyvina bendrą vaizdą.

 

Nepriklausomai nuo sezono, populiariausia avalynės spalva – juoda. Tai saugus variantas, kuris tinka beveik prie visko, tačiau apsistoti tiek juo tikrai neverta. Net ir žaismingos, ryškios spalvos gali puikiai tikti prie oficialesnio darbo įvaizdžio – svarbiausia išlaikyti balansą.

 

Apranga – pati įvairiausia

 

Pakankamai dažnai manoma, kad oficialus stilius yra nuobodus, tačiau tai nebūtinai tiesa. Jei norite tai paneigti ir jūs, nebijokite eksperimentuoti. Juodi balerinos bateliai, priderinti prie ryškiai žalio klostuoto sijono ir baltos palaidinės tikrai neatrodo nuobodžiai. Be to, žali arba kitokios ryškios akcentai gali atsikartoti visame jūsų įvaizdyje. Kitas puikus pasirikimas – drabužių sluoksniavimas, kuris atrodo itin stilingai ir patraukliai.

 

Papildomos detalės – geriausiam rezultatui

 

Tam, kad apranga būtų išpildyta visapusiškai, rekomenduojama pasitelkti ir papildomus aksesuarus, kurie gali būti tiek papuošalai, tiek rankinės. Net, jei ir nemėgstate eksperimentuoti su ryškiai drabužiais ar batais, tai puiki proga jums pasireikšti. Išskirtinio dizaino rankinė ne tik pravers susidėti reikalingiausius daiktus, bet ir taps originaliu įvaizdžio akcentu, kurį tikrai pastebės ne vienas.

 

Jei ir jūs norite pagyvinti savo stilių, šie patarimai gali labai praversti. Tinkama avalynė (balerinos bateliai, aukštakulniai, aulinukai ir pan.), ryškesnių spalvų drabužiai ir apgalvoti aksesuarai – priemonės, padėsiančios tai įgyvendinti.