Ilgi sijonai

ilgi sijonai

Ilgi sijonai nėra universali aprangos detalė, kuri tiktų kiekvienai merginai ir moteriai. Šio modelio sijono ilgį ir modelį  visada galima pakoreguoti. Pieš koreguodamos, visada įsitikinkite, koks modelis ir ilgis idealiai tinka Jūsų figūros privalumams paryškinti ir trūkumams pridengti. Pradėkime tobulo sijono paieškas kartu. Praėjusį vasaros sezoną mados kolekcijose ir gatvėse dominavo ilgis. Ilgos suknelės ir sijonai, iki pat žemės buvo populiarūs visą vasarą. Šiuo metu patariama rinktis kiek trumpesnius, atidengiančius kulkšnis, A  formos sijonus bei sukneles žemiau kelių. Panašiai kaip ir dėvint švarkelius, stengiamės atidengti savo riešus, taip ir dėvint žemiau kelių sijonus, turime išryškinti ploniausias savo kūno dalis, dailias kulkšnis.

Prieš renkantis Jums tinkantį rūbą, pagalvokite ir apie vietą, kurioje pasirodysite su nauju sijonu. Prieš išeinant iš namų, įsitikinkite, kad toks sijono modelis pabrėžia Jūsų figūros privalumus. Išsirinkite keletą tinkamiausių variantų. Dizaineriai vis tik renkasi standartinius sijonų modelius ir patys diktuoja tendencijas.

Ilgi sijonai, tik viena pasirinkimo galimybė, nes mados rinkoje galime susidurti ir su šiais populiariausiais sijonų modeliais: pieštuko forma; A forma; laisvai krintantis, klostuotas, arba kliošinis sijonas; burbulo forma; sluoksnuotas; mini; midi;  maksi; nevienodų kraštų ir ties keliais siaurėjantis. Minėtas ilgas sijonas, kitaip vadinamas maksi, siekia žemę, tačiau kaip jau pastebėjote, tai nėra vienintelis aprangos pasirinkimas. Kiekvieną sijono modelį reikia derinti pagal figūrą, nes pastarąją prie sijono sunkiai priderinsite.

Prisiminkime bent 6-is figūros tipus: žemo/trumpo ūgio mergina/moteris; figūringa mergina/moteris; kriaušės formos mergina/moteris; berniukiška mergina/moteris; tiesaus/ilgo liemens mergina/moteris; ilgų kojų mergina/moteris. Tarp šių  figūros tipų išskirsime tik keletą, kuriems idealiai tinka A formos bei ilgi sijonai.

Žemaūgėms mažutėms moterims/ merginoms puikiai tinka šio sezono topas, A formos sijonai iki kelių, tačiau jie neturi būti griežtai geometriški. Figūringoms moterims taip pat tinka A formos modelio sijonai, kurie padeda išryškinti laibą liemenį. Kriaušės formos moterys išsiskiria gana plačiais klubais, kuriuos maskuoti taip pat padės šio sezono A formos sijonų modelis. Jei jūsų liemuo ilgas ir tiesus jums puikiai tiks ilgi, žemę siekiantys sijonai.

Taigi patys ilgiausi sijonai tinka ne visoms, tačiau A formos modelis yra gana universalus, o šį sezoną ir madingas. Todėl nebijokite atidengti šiek tiek odos, t.y kojų, nes visiškas pasislėpimas po rūbais, neišryškins jūsų figūros privalumų. Gražiausios moterys tos, kurios moka paslėpti trūkumus ir didžiuotis savo idealiais kūno centimetrais.