Išryškinkite savo kūno linijas seksualiu apatiniu trikotažu

Kiekvienai moteriai rūpi prieš savo vyrą atrodyti nepriekaištingai bei spindėti seksualia energija. Šiandienos seksualių ir kūno formas išryškinančių drabužėlių rinkoje itin populiarios glaustinukės, kitaip dar žinomos kaip bodžiai. Taip pat išpopuliarėjo ir kūno kojinė. Visgi kada ir prie ko dėvėti triko bei kam skirtos kūno kojinės?

Kas yra glaustinukė?

Glaustinukė arba bodis – tai kelnaičių bei marškinėlių hibridas. Jis užsegamas apačioje, yra vientisas ir idealiai priglundantis prie moters viršutinės kūno dalies. Gali būti tiek ilgomis, tiek trumpomis rankovėmis. Yra tiek įprastų, tiek itin seksualių, nėriniais puoštų bodžių.

Ši apatinio trikotažo dalis padeda stipriai išryškinti moteriškas kūno formas – krūtinę, taliją ir net klubus. Tiks tiek nuotykingai nakčiai siekiant lytiškai sujaudinti partnerį, tiek prie kasdienės aprangos. Viskas priklauso nuo to, kokį glaustinukės tipą pasirinksite.

Bodžiai, su mažiau nėrinukų, vientisa medžiaga puikiai tik net prie dalykinio kostiumėlio sijono. O seksualiomis detalėmis puoštą galustinukę verčiau pasilikite nakčiai miegamajame.

Kam skirta yra kūno kojinė?

Kad ir kokie populiarūs erotiški būtų naktinukai, kūno kojinės šiuos pamažu stumia iš seksualių drabužių rinkos ir užima aukščiausias perkamumo pozicijas. Kam skirtas šis drabužis ir ar galima šią aprangos detalę vadinti drabužiu?

Jei grįžtume šiek tiek į praeitį, tai kūno kojinės anksčiau labiausiai dėvimo buvo cirko akrobačių. Viena iš priežasčių yra ta, kad ši aprangos dalis nevaržo judesių. Šiandien kūno kojinės rinkoje aptinkamos šiek tiek kitokios, daugiau turinčios erotinę funkciją. Šiam drabužiui naudojama medžiaga itin tampri, tad visiškai priglunda prie kūno. O seksualūs nėriniai skatina vyro fantazijas.

Atvirkščiai nei bodžiai, šis drabužis dengia visą kūną ar bent dalinai. Šios gali būti vientisos arba dailintos nėriniais. Kalbama, kad kūno kojinė yra karščiausias šio sezono pirkinys. Ne tik leidžiantis akcentuoti moteriškas formas, bet ir įkaitinti vyrus miegamajame ar paįvairinti poros seksualinį gyvenimą.

Taigi norint paryškinti kūno formas ir seksualiai atrodyti miegamajme nebe naktinukai turėtų būti pirma mintis. Populiarumo viršūnėse šiuo metu glaustinukės bei kūno kojinės. Itin platus pasirinkimo asortimentas ir galimybė jaustis miegamojo deive. Na kodėl gi ne?