Kad moteriškos didelio dydžio striukės paieška netaptų galvos skausmu

Kad ir kokį drabužių dydį moteris benešiotų, ji visuomet nori atrodyti patraukliai, tačiau kyla problemų renkantis striukę. Dažnai parduotuvėse aptinkamos didelių dydžių striukės moterims atrodo labiau kaip maišai, o ne kaip striukės, todėl kartais figūrą pabrėžiančios ir jai tinkančios striukės paieškos gali tapti tikru galvos skausmu. Tad šiandien norėtumėme patarti į ką atsižvelgti renkantis didelio dydžio striukę.

Kaip išsirinkti tinkamą formą?

Atrasti tinkamą striukės modelį tikrai nėra lengva – tai žino ne viena didesnė moteris. Svarbu atsižvelgti į tam tikrus striukės formos aspektus. Nereikėtų pirkti striukės iki talijos – jos pabrėžia figūros trūkumus. Dažna moteris griebiasi ir kraštutinumų, bijodama didelio dydžio skaičiaus ant etiketės, renkasi pernelyg mažą ar siaurą striukę, kas tik išryškina figūros trūkumus. Kitas kraštutinis atvejis – jos renkasi pernelyg plačias, dar didesnes nei joms reikėtų, striukes. Šios didelių dydžių striukės moterims antrosios tampa panašios į palapines, figūrą paverčia gremėzdiška. Mūsų patarimas – raskite tobulai tinkantį dydį ir pamatysite, kad net ir, kitų akimis, netinkamiausias rūbas pabrėš figūros privalumus.

O kaip dėl spalvos?

Išsirinkti tinkamą didelių dydžių striukės moterims spalvą taip pat gali būti sudėtinga. Tai vyksta ne dėl didesnėms moterims sukurtų stigmų, kad vienos ar kitos spalvos joms netinkamos. Dizaineriai sako, jog ne spalva, o tinkamas drabužio sukirpimas ir tikimas figūrai stambina arba lieknina žmogų, todėl nederėtų bijoti rinktis baltų ar ryškių drabužių, tuo labiau nereikėtų rinktis vien tik juodos spalvos aprangos. Svarbu derinti spalvas tarpusavyje, nes net ir panašaus atspalvio drabužiai gali atrodyti netvarkingai. Labiausiai dėmesį derėtų atkreipti į medžiagų ir tekstūrų derėjimą, o vienas ryškus drabužis tik pagyvins derinį.

Svarbiausia – atsižvelgti į figūrą

Net ir didesnės moterys turi skirtingas figūras: vienos gali didžiuotis didesniu biustu, kitų platesni klubai ar stambesnės šlaunys, todėl renkantis drabužius visų pirma reikėtų apsvarstyti savo figūros privalumais ir trūkumais, pagalvoti, į ką norėtumėte dėmesį atkreipti ir kas turėtų būti kiek paslėpta. Vienos ar kitos kūno dalies pabrėžimas – puiku, tačiau tik tokiu atveju, kai neperspaudžiama. Ši taisyklė taikoma ir dairantis didelių dydžių striukės moterims. Jei didesni klubai ar šlaunys, rinkitės striukes, kurios daugiau detalių turi viršutinėje savo dalyje, taip nukreipsite dėmesį nuo probleminių savo kūno dalių. Bet kokiu atveju, nebijokite eksperimentuoti – tik taip rasite tinkamiausią variantą.