Kaip išsirinkti moteriškus apatinius?

Moteriško apatinio trikotažo pasirinkimas šiuo metu išties didelis: įvairiausios spalvos, raštai, skirtingi liemenėlių bei kelnaičių modeliai. Išsirinkti labiausiai sau tinkančius kartais gali būti išties nelengva. Tam, kad tai būtų paprasčiau, pateiksime keletą naudingų patarimų.

 

Kūno spalvos apatiniai – tai, ką verta turėti

 

Seksualūs apatiniai moterims dažniausiai patraukia dėmesį išskirtine savo išvaizda, tačiau tai nėra pats patogiausias pasirinkimas kasdienai. Tokiais atvejais rekomenduojama įsigyti paprastą kūno spalvos liemenėlę ir kelnaites. Šie apatiniai tinka prie įvairios aprangos ir nepersišviečia per baltus drabužius. Svarbu atkreipti dėmesį, kad visiškai balta liemenėlė tokiu atveju yra kur kas labiau pastebima ir krenta į akis.

 

Nuimamos petnešėlės

 

Jei ieškote liemenėlės, kuria nešiosite su atvira suknele, atkreipkite dėmesį, kad jos petnešėles būtų galima nuimti. Taip jūsų apranga atrodys kur kas patraukliau ir stilingiau. Kai kurie tokios rūšies apatiniai būna su specialia gumine juostele, kuri neleidžia jiems nuslysti nuo kūno.

 

Formuojantys apatiniai

 

Jei planuojate rengtis aptemptą suknelę, verta pasirinkti figūrą formuojantį trikotažą. Jis, priešingai nei seksualūs apatiniai moterims, nepersišvies per drabužį ir padės pagražinti kūno linijas. Kartais klaidingai manoma, kad toks trikotažas skirtas tik moterims, turinčioms papildomų kilogramų – visgi, tai nėra tiesa. Juos rekomenduojama rinktis net ir lieknos figūros savininkėms.

 

Tinkama forma ir dydis

 

Rasti apatinius, kurie tiktų visiems figūros tipams, tikriausiai neįmanoma, būtent todėl yra daugybė skirtingų jų modelių. Turinčioms nedidelę krūtinę rekomenduojama rinktis trikampio formos kaušelius be pakietinimų arba klasikinę formuojančią liemenėlę. Jei turite didesnę krūtinę, verta įsigyti uždaresnius gerai prilaikančius apatinius be papildomų detalių.

 

Nepersistenkite

 

Kartais norisi išbaldyti netikėtus apatinio trikotažo pasirinkimus, tačiau rekomenduojama nepersistengti. Per dideli nėriniai gali matytis per drabužius ir taip sukurti neskoningą įvaizdį. Ir priešingai, seksualūs apatiniai moterims gali būti ir drąsesni. Svarbiausia, kad liemenėlės ir kelnaičių spalvos derėtų tarpusavyje ir leistų jaustis patogiai.

 

Patraukliai atrodantys ir patogūs apatiniai – tai, kas svarbu tikriausiai kiekvienai moteriai. Atsižvelgus į šiuos patarimus, išsirinkti tinkamiausią variantą gali būti lengviau.