Kaip išsirinkti stilingą kepurę?

Originalus įvaizdis parodo aplinkiniams kokia asmenybė esame, kas mums svarbu, kokie yra mūsų pomėgiai. Stilinga kepurė – puikus aksesuaras, pagyvinantis jūsų įvaizdį ir atkreipiantis aplinkinių dėmesį. Kepurių galima pasirinkti labai įvairių. Jaukios ir megztos „beanie“, padės apginti ausis nuo žiemiško šaltuko, o sportinės kepurės su užrašais,  snapeliu, ar iš vakarų valstybių atėjusios „Full cap“ ir „Snapback“,  bei plačiabrylės skrybėlės saugos nuo saulės, atėjus šiltiems vasaros orams.

 

Derinkite prie aprangos

 

Kaip ir batus, renkantis kepurę svarbiausia ją derinti prie bendro jūsų aprangos stiliaus, įvaizdžio ir spalvų spektro. Jei kas dieną mėgstate rengtis sportiškai, daug judate ir dažnai laiką leidžiate lauke, rinkitės kepurę su snapeliu. Ji bus paprasta, patogi ir padės apsaugoti jūsų veidą nuo per didelio saulės spindulių kiekio. Nešiojančioms vasarines sukneles priderinti puikiai pavyks įvairias plačiabryles, šiaudines ar iš panašių medžiagų pagamintas skrybėles. Šios dažnai puošiamos gėlėmis ar kaspinais ir itin pagyvins jūsų vasaros įvaizdį. Mėgstantiems skambius juokingus posakius ar norintiems reklamuoti tam tikrą prekės ženklą, ar organizaciją, kepurės su užrašais yra puikus sprendimas. Ant jūsų pasirinktos kepurės galima uždėti jums patinkantį užrašą, citatą ar prekės ženklo logotipą.

 

Skirtingiems metų laikams

 

Stilingą kepurę reikėtų turėti visiems metų laikams. Atėjus didiesiems vasaros karščiams kepurė nuo saulės tampa itin svarbiu aksesuaru, tuo pačių padėsiančiu ir saugoti jūsų sveikatą. Gauti šilumos ar saulės smūgį išėjus pasivaikščioti be kepurės yra itin didelė tikimybė, todėl prisidengti ir apsaugoti galvą yra labai svarbu. Stilinga kepurė taip pat svarbi ir žiemą. Didžiausia jūsų kūno šilumos dalis yra išgarinama per galvą, taigi, užklupus žiemos šalčiams būtinai turėkite su savimi šiltą, megztą žieminę kepurę. Tokio tipo kepurės dažnai būna spalvingos, įvairių raštų bei puoštos visokiausiais kutais. Kadangi daugelis žiemą renkasi tamsių spalvų drabužius, linksmai atrodanti ryškiaspalvė žieminė kepurė tikrai padės išsiskirti iš minios ir atkreips aplinkinių dėmesį.

 

Įvairios skrybėlės, sportinės kepurės su užrašais,  „Full cap“ ir „Snapback“ kepurės padės kurti išskirtinį įvaizdį bei neprapulti minioje. Juk praturtinti kasdieninę aprangą įvairiais akcentais bei aksesuarais mėgstame kiekvienas.