Kaip pasirinkti suknelę, kai krūtys padidėja?

Labai retai kada moters kūnas lieka nepakitęs visą gyvenimą, nuo pat jaunystės. Dažniausiai svoris ir apimtys svyruoja – tai gali lemti ir nesveika gyvensena, ir įvairios ligos, vaistai, ir tiesiog disbalansas po nėštumo bei gimdymo. Žinoma, rezultatą gali lemti ir chirurginis krūtų didinimas. Kaip bebūtų, padidėjus apimtims tenka suknelių – neabejotinai itin moteriško ir universalaus drabužio – ieškoti naujai.

 

Pirmiausia – ko nedaryti?

 

Esama kelių klaidų, kurios dažnai padaromos, kai padidėja krūtinės apimtys. Viena didžiausių – tiesiog įsigyti per didelius drabužius, taip pat ir sukneles. Taip nei užmaskuosite, nei atskleisite pokyčius. Tad verčiau rinkitės visus drabužius apgalvotai, prisitaikykite prie naujų figūros ypatumų.

 

Žinoma, nereikia ir persistengti – kai krūtys didesnės, itin būtina vengti bet kokio vulgarumo ar užuominos į tai. Tad pernelyg gilios iškirptės, itin prigludę modeliai – ne jums.

 

Keli patikimi patarimai

 

Jei norite atrodyti dailiai ir išsirinkti suknelę, kuri jums tikrai tinka, nesijaudinkite – rinktis tikrai yra iš ko. Tiesiog reikia atsižvelgti į tam tikrus principus.

 

  • Jei atliktas krūtų didinimas, figūra daili, labai verta rinktis gilesnes, V formos iškirptes. Tokia suknelė itin tiks vakarui.
  • Nesirinkite plačių tunikų ar po krūtine platėjančių suknelių – jos padarys meškos paslaugą. Verčiau rinkitės lengvai prigludusias sukneles.
  • Idealus ilgis – iki kelių. Trumpesnė suknelė atrodys vulgariai, ypač jei iškirptė gilesnė.
  • Labai geras pasirinkimas yra įdomiai dekoruota ar neįprastos formos apykaklė. Ji gali padėti nukreipti dėmesį, jei krūtine nelabai džiaugiatės.

 

Gudrybių ir patarimų yra ir daugiau. Pavyzdžiui, atkreipti dėmesį į krūtinę galite ryškesnėmis spalvomis, dekoro priemonėmis. Taip pat galite žaisti su dirželiais, įmantresniais siluetais. Visgi jauskite saiką: kas per daug, tas tiesiog sugadins visą įvaizdį.

 

Labai svarbu renkantis suknelę tai, ar ji jums tikrai patinka. Nesvarbu, ar atliktas krūtų didinimas, ar tiesiog papilnėjote – turite džiaugtis nauju daiktu, mielu noru jį dėvėti. Tad neišvengiamai suknelė turi būti kokybiška, patogi. Negailėkite laiko ir pastangų: gerai pasirinktas drabužis ir išryškins privalumus, ir padės labiau pasitikėti savimi. O tada galima nuversti net didžiausius kalnus.