Kaip pasirinkti vestuvinius žiedus?

Santuoką liudijantys ir simbolizuojantys žiedai – tai, kas neabejotinai puoš rankas visą gyvenimą. Tad natūralų, kad jų pasirinkimas turi būti atliekamas atidžiai. Itin dažnai pasirenkami klasikiniai vestuviniai žiedai, tačiau tai tikrai nėra privaloma. Juk šiandien rinka – be galo didelė. Tad geriausia vadovautis keliais standartiniais kriterijais.

 

Abiejų pomėgiai

 

Kartais žiedų net nelabai reikia arba reikia tik vienam partneriui. Taip dažnai nutinka, jei vienas kuris dirba specifinį darbą – pavyzdžiui, yra santechnikas, ugniagesys ar panašiai. Tačiau galima verstis ir tokioje situacijoje – pavyzdžiui, pasirinkus labai paprasto dizaino žiedus, kurie bus nešiojami tik ypatingomis progomis, laisvalaikiu.

 

Stilius – beveik lemiamas

 

Be galo svarbu atsižvelgti į abiejų partnerių pomėgius. Juk vieni yra labiau santūrūs, intravertai, kiti – labai aktyvūs, žingeidūs, linkę į pokyčius. Tad vieną gali vilioti klasikiniai vestuviniai žiedai, o kitą – modernūs, unikalūs, originalūs, pastebimi iš tolo. Tai tikrai nereiškia, kad teks mesti monetą ir vienam kitą uzurpuoti. Tiesiog tokiu atveju reikia paieškoti bendrų vardiklių.

 

Žiedus vienyti gali daugybė dalykų – pavyzdžiui, išgraviruotas tas pats užrašas, tas pats metalas, lankų skaičius, kitos puošybos detalės. Tinka ir tiesiog panašus stilius. tad vienu metu žiedai gali būti ir skirtingi, atspindintys charakterį, ir panašūs, simbolizuojantys vienovę, harmoniją.

 

Aprangos niuansai – taip pat svarbūs

 

Su aukščiau aptartais dalykais labai siejasi apranga. Kokią ją vertinate, ką dažniausiai dėvite, ką dirbate? Ar esate kostiumuoti, ar gryni menininkai, bohemos atstovai? Pasirūpinkite, kad pasirinkti modernūs, originalūs ar klasikiniai vestuviniai žiedai būtų lengvai derinami prie aprangos detalių, netgi kitų turimų papuošalų (pavyzdžiui, sužadėtuvių žiedo).

 

Visuomet tiks kuklus, standartinis variantas. Visgi nereikia apsiriboti vien juo. Delikatūs, subtilūs dirbiniai taip pat geras pasirinkimas. Derinti galite akmenimis, metalu, dizainu – išeičių tikrai yra, ir ne viena.

 

Visgi nepamirškite, kad renkatės žiedus ne pavieniui. Jie turi tikti abiem, ir kompromisai čia privalomi. Tuomet teliks pasirinkti tinkamą dydį, apsispręsti dėl komforto zonos ir matuotis, ir prižiūrėti juos tinkamai. Neskubėkite – tegul ir pats procesas būna malonus, juk jį ilgai atsiminsite ir žiedus matysite kone kasdien.