Kaip pasiruošti apsipirkimui internete?

Drabužiai internetu dažnai būna pigesni, o pasiūla didesnė nei parduotuvėje. Internetinė svetainė stilingai.lt siūlo juos įsigyti būtent šiuo būdu, tačiau laikantis saugumo reikalavimų. Apsipirkimui reikės kompiuterio su internetiniu ryšiu ir kreditinės arba debetinės kortelės. Tačiau vis dėlto dažnai kyla sunkumų, kaip tai atlikti taisyklingai.

Patarimai apsiperkant internete:

  • Prekių ieškokite „Google“ paieškoje. Tai pakankamai saugus įrankis, kuris dažniausiai nukreips į labiausiai vartojamas internetines svetaines, kurios būna saugios apsipirkimui. Vis dėlto tik tuo nevertėtų pasikliauti.
  • Paspaudus ant pasiūlymo, atsivers didesnis asortimentas. Išsirinkite norimus drabužius. Norint sutaupyti, užsibrėžkite, ko norite ir kiek tam planuojate išleisti pinigų, tai taip pat išsaugos jūsų laiko, kada žinosite, ko ieškoti. Drabužiai internetu siūlo platų asortimentą, todėl pasirinkimų iš tiesų gausu.
  • Ieškokite pasiūlymų internetinėje svetainėje. Pavyzdžiui, stilingai.lt, kuri pasižymi gerais atsiliepimais ir pigesnėmis prekėmis. Taip pat šiuo metu pasiūlymų galima rasti ir „Facebook“ arba „Instagram“ svetainėse, kurios pagal jūsų labiausiai naršomas svetaines surenka duomenis, kas jus domina. Vis dėlto šiuo būdų nevertėtų aklai pasitikėti, kadangi rezultatas ne visąlaik atitinka duomenis.
  • Tęskite apsipirkimą arba nusipirkite savo produktą. Įdėjus prekę į internetinį krepšelį galima paspaudus ant susimokėti ir baigti apsipirkimą arba toliau ieškoti kitų prekių. Nepamirškite pažymėti, kiek vienetų ar porų prekių norėsite.
  • Registruokitės ir sumokėkite. Drabužiai internetu pasieks jūsų namus, jei tik pabaigsite apsipirkimą tinkamai. Prisijunkite prie internetinės bankininkystės ir užbaikite tai. Pasitikrinkite, ar svetainė tikrai saugi.

Svetainė dažniausiai nurodo per kiek laiko bus pristatyta prekė, todėl jei nesulaukiate prekės, nebijokite kreiptis tiesiai į bendrovę, dėl galimai pamesto drabužio ar kito pobūdžio prekės. Kai kuriais atvejais pristatymas į namus visiškai nemokamas vis dėlto atkreipti dėmesį reiktų, ar tai įeina į pasiūlymą. Yra atvejų, kai atvežimas kainuoja brangiau nei pati prekė.

Apsipirkti internetu būtina saugiai, kad pinigai nebūtų prarasti dėl sukčių suplanuotos apgavystės. Vis dėlto jei netekote pinigų, kreipkitės į policiją, kad ši svetainė būtų sustabdyta.