Kuo pasipuošti per šventes?

Šventinis laikotarpis kiekvienai merginai gali kelti galvos skausmą vien dėl nuolat kankinančių klausimų, susijusių su apranga. Šv. Kūčių vakarienė, Šv. Kalėdos – gražiausiomis metų šventėmis norisi atrodyti išskirtinai, tačiau taip pat neperspausti. Dėl šios priežasties nusprendėme, kad laikas kalbėti apie šventinį stilių. Kokios proginės suknelės šioms šventėms tinkamiausios bei kaip atrodyti šventiškai ir stilingai?

Suknelė ar jaukus megztinis?

Šv. Kalėdos dažniausiai siejasi su jaukia šeimos švente. Savaime norisi vilktis minkštą jaukų kalėdinį megztinį ir nesukti sau galvos apie išskirtinai puošnias suknelės bei kitas detales. Tradiciškai daugiau dėmesio skiriama Kalėdų išvakarių aprangai, kada prie šventų Kūčių stalo visi sėdasi ne tik su šventine nuotaika, bet ir šventine apranga. Vyrai užsivelka marškinius, moterys puošiasi suknelėmis. Kalėdiniais raštais dekoruotus jaukius megztinius, paisant tradicijų, rekomenduojama pasilikti šventiniam rytui. Jei trūksta idėjų, pabandykite paieškoti įkvėpimo interneto platybėse, galbūt ten rasite ne tik daugiau idėjų šventinei aprangai, bet ir naują drabužį. Viena iš tokių internetinių svetainių gali būti stilingai.lt.

Ar spalvos svarbu?

Proginės suknelės gali būti labai įvairios – tiek spalvų, tiek modelių atžvilgiu. Nebijokite paieškoti ko nors subtilaus ir stilingo šventėms. Jei kyla klausimas dėl spalvų, nesinori vilkėti juodai, tuomet tamsi, akies nerėžianti raudona ar žalia šioms šventėms puikiai tiks. Jei netraukia suknelės, galima rinktis sijono ir vadinamojo „golfo“ derinius. Šventiškai atrodys aksominis audinys. Siūloma vengti itin ryškių spalvų – rožinės, žydros ar salotinės. Raktas į šventinį stilių – subtilumas.

O ką vilkėti per Naujuosius metus?

Artėjantys 2018-ieji – Geltonojo šuns metai, tad ir pagrindinės spalvos susijusios – auksinė, geltona, oranžinė bei klasikinė juoda. Nemažai šių atspalvių subtilių ir proginių suknelių galite rasti ir internetinėje suknelių parduotuvėje stilingai.lt. Išskirtinai šventiškai visada padeda pasijusti proginės suknelės, tačiau norint atrodyti stilingai, vertėtų atsižvelgti ir į aksesuarų derinimą.

Šiais metais dominuojantys atspalviai savaime jau yra puošnūs, tad jei dar norisi papildomo aksesuaro, rinkitės minimalius papuošalus – juodus įsegamus auskarus, apyrankę ar pakabuką. Jei suknelė juoda – papuošalų pasirinkimas lengvesnis. Tokiu atveju puikiai tiks viena kita blizgesnė detalė, o šių moterų papuošalų dėžutėje tikrai nestinga. Svarbiausia neperkrauti aprangos nereikalingais priedais ir rinktis subtilumą. Tiek per šventas Kalėdas, tiek Naujųjų metų išvakarėse.