Maudymosi kostiumėliai

maudymosi kostiumeliai

Pagrindinis vasaros ir vykstant atostogauti į šiltus kraštus pirkinys yra maudymosi kostiumėlis.  Kokios formos, spalvos ir modeliai visuomet madingi, renkantis šį paplūdimio rūbą?

Geriausi „Victoria‘s Secret“ modeliai jau padiktavo vasaros mados gaires. Vakarų Holivude, dar pavasarį buvo viešai pristatyti šio apatinio trikotažo mados namų maudymosi kostiumėliai. Itin madingi siaurų formų bikiniai bei banglenčių sportą imituojantys modeliai. Į rinką grįžta ir didelių pardavimų sulaukia aštunto dešimtmečio plačios maudymosi kostiumėlių liemenėlės, paaukštinto juosmens kelnaitės. Prie vandens moterys galės spinduliuoti spalvingomis, gėlėtomis liemenėlėmis bei subtilių parauktų juostelių kelnaitėmis. Kad ir kaip stengtumėmės padailinti savo formas prieš apsivelkant maudymosi kostiumėlį, reikia priminti, kad ne visi modeliai tinka kiekvienai.

Patys populiariausi visais laikais lieka dviejų dalių maudymosi kostiumėliai, garsiausi dizaineriai nepamiršta ir kitų modelių. Ištisas maudymosi kostiumėlis patogus daug ir aktyviai plaukiojančios moterims, tuo tarpu toms, kurios ateina į pliažą su tikslu įdegti, joms idealiausias variantas, vis tik dviejų dalių kostiumėlis. Liemenėlės be petnešėlių padės įdegti lygiai, tačiau jos netinkamos aktyviam paplūdimio sportui. Dauguma maudymosi kostiumėlių dizainerių iš anksto pasirūpino šiuo nepatogumu ir priderino prisegamas petnešėles. Jei norite paplūdimyje atrodyti tobulai ir pabrėžti savo kūno privalumus, galite rinktis maudymosi liemenėles su pagalvėlėmis, kurios šiek tiek pakelia krūtinę.

Maudymosi kostiumėliai ir jų modeliai gali atrodyti puošniau, jei prie jų priderinsite keletą akcentų: sages, paplūdimio skraistes, akinius nuo saulės. Kai kurios detalės pliaže būtinos, kurios padės pridengti ir tam tikrus figūros trūkumus.

Jei pabodo vienodos spalvos, vis dar galite eksperimentuoti ir derinti skirtingos spalvos liemenėlę ir kelnaites. Toks eksperimentavimas leis Jums būti unikaliomis. Todėl neapsiribokite tik nuobodžiais, klasikinių spalvų ir modelių sprendimais.  Juk niekas nedraudžia rinktis klasikinės trikampio formos ir vienodo rašto kelnaičių. Kartais paprasti sprendimai yra patys unikaliausi ir madingiausi.

Nevenkite ir vienos dalies maudymosi kostiumėlių, kurie skirti ne tik apvalios figūros moterims. Jei ruošiatės plaukioti, o nesideginti, toks maudymosi kostiumėlis idealiausias variantas. Jums tereikia nuspręsti, kokios paplūdimio pramogos jus domina ir kokias kūno dalis norite išryškinti ir kurias pridengti. Iki vasaros liko tiek nedaug, todėl patobulinkite savo figūrą ir atšviežinkite savo garderobą.