Megztos suknelės

Per pastaruosius kelerius metus itin išpopuliarėjo megztos suknelės. Šį šaltąjį sezoną tokie garsūs mados namai, kaip „Chanel“ ar „D&G“ duetas šiam rudeniui bei žiemai siūlo kailiais puoštų megztų suknelių kolekcijas. Šie du itin garsūs mados namai nuo šaltuko gintis ragina skandinaviškais raštais margintomis, kelius siekiančiomis, lygių siluetų suknelėmis.

Vis tik, išsirinkti naujo megztinio ar megztos suknelės spalvą ir siūlus nėra taip lengva. „D&G“ rudeniui siūlo juodai baltus spalvų derinius, tuo tarpu „Chanel“ atiduoda duoklę spalvų paletei. Vis tik madingiausios išliks žemės spalvos, natūraliai raudona, ruda, smėlio, melsva, chaki, žalia, purpuro spalvos. „D&G“ pasirinko ir ilgų baltų, permatomų maksi suknelių modelius rudeniui. Nors gali pasirodyti, kad permatomos, seksualios medžiagos netinkamos šaltuoju sezonu, užtat derinamos su kailio ir mezginių detalėmis bei aksesuarais, šio stiliaus suknelės sušvytės bet kokiame vakarėlyje.

Priklausomai nuo siūlo ir mezgimo technikos, Jūsų megzta apranga gali būti labai šilta arba lengvai vėdinti kūną. Megztas sukneles žiemą ir viso šaltojo sezono metu itin stilinga vilkėti su 100 – 300 denų, turinčiomis pėdkelnėmis ir paryškinti savo stilių dirželiu, skarele ar masyviais karoliais.

Yra išimčių kai megzti rūbai stambina moters figūrą, todėl venkite moherinių siūlų. Tuo tarpu lieknos figūros moterys gali nesivarginti ir rinktis beveik bet kokio modelio, rašto ir siūlo megztinius. Vilna yra populiariausias megztų gaminių pluoštas, tačiau patyrusios mezgėjos linkusios eksperimentuoti ir išbandyti ne tik kitokias mezgimo technikas, bet ir siūlus. Jei norit nusiraminti, žiemą sušilti, o vasarą jaustis laisvai, rinkitės megztus rankų darbo rūbus. Itin gražu, kaip moteris pati kuria savo įvaizdį ir išreiškia save.