Megztos tunikos

Megztos tunikos dominavo ir Paryžiaus mados savaitėje. 2014 metų pavasarį Paryžiaus mados podiumu žengė modeliai, pasidabinę ateinančio rudens-žiemos apranga. Garsioji Britų dizainerė Stella McCartney, legendinio bitlo Paul McCartney dukra,  šį kartą prancūzų (ir ne tik) mados  snobams pristatė itin sportišką, bet tuo pačiu moterišką ir modernią kolekciją.

Kaip visada Stella vengė kailio, odos, o visą dėmesį sutelkė į rūbų funkcionalumą. Sugrįžusi prie sportiško garderobo, dizainerė pridėjo ir keletą vyriškos aprangos akcentų. Vieni mados kritikai, S.McCarney polinkį į per didelius siluetus ne itin palankiai įvertino, tačiau dizainerė visada suranda formą, modelį bei spalvas, kurios sugrąžina moterims moteriškumą ir seksualumą. Tuo metu kolekcija buvo vertinama dvejopai, bet po pusantrų metų, prasidėjus šiam šaltajam sezonui įvairiuose drabužių parduotuvėse randami šios stilistikos rūbai.

Jei renkatės tiesaus kirpimo kostiumus, galite nedėvėti jokios palaidinės, o marškinius primenančios suknelės puikiai atidengia laibas ir moteriškas kojas. Megztos tunikos ir paltai bei jų suapvalintos linijos puikiai paryškina laibą liemenį. Megztiniai šį sezoną ypatingai madingi. S.McCartney labai svarbus megztų rūbų jaukumas ir funkcionalumas.

S.McCartney yra vidurinės amžiaus grupės dizainerė, kurios sujuosiami paltai, moteriški kostiumai bei megztos suknelės, atšviežins šiuolaikinės moters garderobą. Moterims ji pasiūlys kūną apsisiausti šiais lengvai krintančiais rūbais. Tokie apsiaustai – tunikos  puikiai derės su minimalistiniais aulinukais ir platformine avalyne. Šią žiemą ir ankstyvą pavasarį inkitės ryškiaspalves megztas tunikas.

Kokių idėjų galime pasisemti iš talentingosios Britų dizainerės? Šiuolaikinė moteris neturi spindėti perdėtu moteriškumu ir seksualumu. Modernios moters įvaizdis labai subtilus, o kartais ir oficialus. Jei megztos tunikos jums nesvetimos, o oda bei kailiai šiek tiek pabodo, šį rudenį sugrįžkite prie minimalistinių modelių ir mezginių.  Apsisiaubusios plačiais megztiniais, paltais, ar pasidabinusios formaliais kostiumėliais – tokios moterys atrodys stilingai ne tik gatvėje, bet ir ofise.

Moderni moteris – tai dirbanti ir aktyvi asmenybė, kuriai nereikia aukštakulnių, kad kitus sužavėtų savo moteriškumu. Kerintys minimalistiniai sprendimai, šilko detalės, juodos spalvos –  tai subtilumas, o ne nuobodus paprastumas. Prisiminkit, kad pastelinės ar perdėtai moteriškos spalvos bei modeliai yra netinkami rudens/žiemos sezonui. Žiemai ieškokite funkcionalių sprendimų. Megztos tunikos šį sezoną yra ypatingai madingos. Sugrįžkite į madą ir Jūs kartu su modernia, sportiška ir subtiliai moteriška, Stella McCartney.