Moteriški rūbai

moteriski rubaiŠiuolaikinėje mados industrijoje egzistuoja tikriausiai ne tiek jau ir žinomų prekės ženklų, kuriuos iš tiesų galima pavadinti elitiniais. Moteriški rūbai, kuriuos tikrai galima vadinti elitiniais, tai ne tiek, kiek didelė kaina, kurią priimtina laikyti vienu pagrindinių išskirtinų modelių rodikliu, kiek juos gaminančio prekinio ženklo vardas. Jaunų amerikiečių, europiečių ar rusų dizainerių kūriniai gali kainuoti šimtus ar net tūkstančius dolerių, tačiau elitiniais tokių drabužių pavadinti negalima.

Tai kas gi yra elitiniai drabužiai? Pirmiausiai tai išskirtiniai rūbai: tikrai ne kiekvienas gali sau leisti turėti daug garsių prekinių ženklų drabužių, nes kiekvieno jų kaina dažnai siekia kelis tūkstančius dolerių. Kitas jų bruožas – aukščiausia kokybė, kurią garantuoja ne tiek, kiek aukšta kaina, kiek gamintojo vardo reputacija. Perkant drabužius, pavyzdžiui iš Hermes, Chanel ar Louis Vuitton, galite būti tikri, kad jų rūbai tarnaus ilgiau nei vieną sezoną, nes šie prekiniai ženklai jau seniai užsitarnavo atitinkamą reputaciją. Šių prekinių ženklų gerbėjai žino, kad tai labai kokybiški ir madingi drabužiai bei aksesuarai.

Už kokybę visada tenka mokėti daugiau. Elitiniai drabužiai ne išimtis. Vienas iš veiksnių, kodėl kaina tokia aukšta – tai drabužių išskirtinumas. Kadangi šie drabužiai nėra visiems įperkami, todėl tikrai Gatėje nesutiksite moters su tokia pat suknele. Tokiu būdu, mokėdami didelę sumą, Jūs užsitikrinate, kad šį rūbą turėsite tik Jūs. Taip pat kaina dažnai būna aukšta ir dėl to, kad dauguma detalių, aksesuarų, puošiančių Jūsų drabužį, yra rankų darbo. Be to galite būti tikri,kad šiuos drabužius siuva kinų gamyklose, o Europoje, kur darbuotojų  darbas ir patirtis vertinama daug brangiau. Be to dauguma garsių prekinių ženklų gamintojų rūpinasi ir apkūnių moterų mada, todėl daug dėmesio skiria jų drabužių gamybai.

Norint, kad visi moteriški rūbai ar taip vadinamas „total-look“ būtų elitiniai, teks pakloti labai apvalią pinigų sumą. Tačiau dauguma moterų sugeba atrodyti labai pritrenkančiai ir stilingai neišleidžiant didelių sumų ir neapsiperkant firminiuose parduotuvėse. Bet dauguma jų vis vieną svajoje savo spintoje turėti bent vieną firminį daiktą, ypač rankinę. Jei jau pasiryžote įsigyti garsaus prekinio ženklo rankinę, būkite budrios ir nenusipirkite klastotės. Galbūt apačioje išvardinti dalykai padės Jums išsirinkti originalią rankinę ir neapsigauti.

Originalios rankinės gaminamos iš labai kokybiškos medžiagos ar odos. Jos nepraranda savo išvaizdos, formos net po kelerių metų. Tokių rankinių etikėse Jūs visada rasite instrukciją kaip jas tinkamai prižiūrėti, o taip pat atsarginių sagučių, odos gabalėlį ir pan. Taip pat tokios rankinės bus parduodamos originalioje pakuotėje. Be to jos gali būti parduodamos tik sertifikatu, įrodančiu jų tikrumą.

Dabar dauguma parduotuvių siūlo didžiulį firminių rankinių kopijų pasirinkimą. Tačiau rasti labai tikslias kopijas yra labai sunku. Todėl, jei Jūs norite įsigyti tokią pat rankinę kaip kokio nors garsaus dizainerio, tai turite ieškoti geros kopijos labai atidžiai. Tokios kopijos nieko nesiskiria nuo originalo, o kainuoja daug pigiau.

Tačiau žinoma, kad firminės rankinės kaip ir drabužiai turi labai didelę paklausą, todėl daugybė gamintojų skubą štampuoti klastotes iš bet kokios medžiagos ir didžiuliais kiekiais. Tokios kopijos toli gražu neprimena originalo. Jokiais būdais nepirkite tokių daiktų, nes pasitaiko daugybė atveju, kai tokie daiktai yra pagaminam iš medžiagų, kurios yra pavojingos žmogaus sveikatai.

Su drabužiais sutauzija analogiška. Be to dažniausiai labai matosi, kuri moteris vilki tikrai originalią suknelę, o kuri pigią klastotę.

Jei jau Jūsų finansinės galimybės yra ribotos, tai nesuvaikykite visų tų madų, o geriau susikurkite savo garderobą ir nebrangių,tačiau kokybiškų ir išskirtinių drabužių. Tai padaryti tikrai nebus sunku, nes internetu galima įsigyti labai daug įdomių rūbų ir ne viena moteris Jūsų klaus, kur pirkote tokį gražų daiktą ir tikriausiai daug už jį mokėjote.

Moteriški rūbai gali būti kokybiški ir madingi ir neišleidžiant jiem didelės pinigų sumos. Dažnai galima kasdieninius drabužius papuošti originaliais papuošalais ar rankų darbo aksesuarais. Jei nežinote kas prie ko turėtų derintis, internete tikrai rasite nemažai naudingų patarimų ir pavyzdžių.