Moteriški megztiniai

Jau prasidėjo žiemos sezonas, tad pats laikas iš spintos traukti įvairius šiltus megztinius. Šilti rūbai dažnai vizualiai stambina kiekvieną žmogų, tad prieš įsigyjant naują ar prieš apsivelkant senai nešiota megztuką, atkreipkite dėmesį ar kai kurios jo detalės bei raštai Jums neprideda papildomų kilogramų. Tik atsižvelgdami į savo kūno formas, atrodysite dailiai ir tuo pačiu stilingai, net ir šaltuoju sezonu. Net ir seniai nenešioti megztiniai, kurie idealiai atitinka jūsų kūno linijas, suteiks pasitikėjimo savimi, kuris yra itin svarbus Jūsų kasdieniniame gyvenime.

Kriaušės forma ir megztiniai

Pradėkime nuo kriaušės formos. Kokie megztiniai tinka šio kūno sudėjimo moterims? Kriaušės formos figūros išsiskiria itin plačiais klubais, kuriuos vertėtų pridengti. Norėdamos paslėpti savo trūkumus, rinkitės laivelio, širdelės ar išgaubtos formos gilios iškirptės megztinius. Jums taip pat tiks laisvesni ir į apačia platėjantys A formos megztukai. Dar viena detalė nukreipianti dėmesį nuo plačių klubų –  tai pūstos rankovės. Jūsų megzta apranga taip pat gali būti padabinta smulkiais akmenėliais bei metaliniais akcentais. Kriaušės formos figūros moterims taip pat tiks megzti viršutiniai rūbai su plačiu kaklu arba kabančia apykakle.

Smėlio laikrodžio figūrai tinka…

Jei Jūsų figūra išsiskiria plačiais klubais, didele krūtine ir laibu liemeniu, Jūs priklausote smėlio laikrodžio tipui. Idealiausiai atrodys „surišami“, „apsiaučiami“ megztiniai, kurie pabrėžia Jūsų laibą liemenį. Rinkitės  aptemptus, o ne laisvo modelio megztus viršutinius rūbus. Norėdamos pabrėžti krūtinę, įsigykite megztinį, kuris dekoruotas būtent ties krūtine bei sujuostas dirželiu ties liemeniu.

Obuolio formos figūra

Obuolio figūros moterys dažniausiai susiduria su apkūnaus ir atsikišusio pilvo problema. Megztiniai, kurie paslėptų šį trūkumą, turi būti platėjantys, dažniausiai A formos su V arba laivelio formos apykakle. Šios figūros moterims patartina rinktis tokį megztinį, kuris ties liemeniu turi įsiuvą arba yra surišamas. Stambių formų dailiosios lyties atstovės gali vilkėti ir itin ilgus megztinius, primenančius sukneles ar švarkus.

Stačiakampio figūros moterims – leidžiama viskas

Galiausiai, ką rinktis stačiakampio figūros moterims, kurių kūnas gana tolygus, berniukiškas ir neturi moteriškų išlinkimų? Joms labiausiai tiktų storų siūlų, masyvaus rašto megztiniai, kurie puikiai dera prie siaurų ir tiesių pieštuko formos kelnių bei sijono. Įvairūs raštai retai nestambina kitų formų tipų moterų, tačiau šiuo atveju stambios detalės ir ornamentai stačiakampio figūrai suteikia moteriškumo. Norėdamos paryškinti liemenį, apjuoskite jį dirželiu arba rinkitės megztinį, kuris suvyniojamas skvernais. Šios figūros moterims taip pat tiks megztinis su gana aukšta apykakle.

Kaip prižiūrėti megztinius?

 Jums puikiai tinkantys megztiniai jau yra Jūsų spintoje, tad dabar reikia išmokti tinkamai juos prižiūrėti. Šaltuoju laikotarpiu, po storu paltu ar striuke kūnas nekvėpuoja, tad prakaituojama intensyviau, o ir skalbimai vyksta vis dažniau. Dėl šio veiksnio jau po kelių kartų pastebimas nusiburbuliavęs megztinis. Patariama, pūkų gumulėlius rinkti specialia rankine mobilia mašinėle. Ją galite įsigyti kiekviename didesniame prekybos centre internetu ar specializuotoje audinių parduotuvėje. Tik nepersistenkite, nes pažeisite siūlą.

Jei norite išvengti greito megztinio nusidėvėjimo, rinkitės kokybišką kašmyro bei plonos vilnos siūlą. Neskalbkite megztinių skalbyklėse, o tuo labiau nedžiovinkit mechaniškai. Rinkitės skalbimą rankomis, drungname vandenyje, vietoj valiklių ir baliklių naudokite vaikišką, nešarminį šampūną. Džiovinkite tik natūraliai, jokiu būdu ne ant gyvatuko vonioje ar kambario radiatoriaus. Jei vadovausitės šiomis paprastomis taisyklėmis, atrodysite gražiai ir stilingai net ir su seniai dėvimu megztiniu.