Papuošalai, stilius ir charakteris – susiję

Papuošalai yra blizgučiai ir nieko daugiau. Ar tikrai? Daugelis mūsų esame išrankios ir tikrai neperkame pirmų pasitaikiusių juvelyrikos dirbinių. Tiesa ta, kad žiedai su deimantais, auskarai, pakabukai, segės – viskas galiausiai vienaip ar kitaip atspindi mus kaip asmenybes. Tai tik papildo mūsų drabužius, bendrą įvaizdį. Galime aptarti kelis variantus, kaip papuošalai siejasi su charakteriu.

 

Romantikės

 

Pirma mintis, ko gero, yra galybė žiedlapių ir širdelės. Tačiau nesilaikančios stereotipų iš tikrųjų susikuria žavius įvaizdžius. Jos mielai renkasi rausvąjį auksą, augalinius motyvus, nėrinių imitaciją ir, žinoma, brangakmenius.

 

Tai puikiai papildo švelnių atspalvių ar bohemišką aprangą, raukinių gausą, švelnius audinius. Auskarai dažniausia žiba tarp banguotų ar garbanotų palaidų arba laisvai supintų plaukų.

 

Kaprizingosios

 

Aikštingos moterys renkasi papuošalus, kurie yra ne mažiau įspūdingi nei jų charakteris. Didžiuliai žiedai su deimantais – jų mielas pasirinkimas. Tokios moterys dievina spalvotus brangakmenius, stambius papuošalus, jų gausą.

 

Dažnai įvaizdį papildo labai ryškiomis, nenatūraliomis spalvomis dažyti plaukai, jokių standartų neatitinkantys drabužiai. Pačios moterys – jautrios, nesilaikančios taisyklių, kažkuo meniškos ir bohemiškos.

 

Elegantiškosios

 

Tai brandžių moterų pasirinkimas. Jos mielai renkasi paprastus, kuklius, subtilius papuošalus. Paprastai jie būna be maišytų medžiagų ir dekoro detalių. Kuo mažiau papuošalai pastebimi, tuo joms geriau. Panašiai yra ir su apranga. Šios moterys yra labai skoningos, puikiai išmano etiketą, tad blizgučiai, milžiniški deimantai, penki žiedai ant vieno piršto – tikrai ne joms. Būtent jos labai racionaliai renkasi ir vestuvinius žiedus.

 

Povaitės

 

Jos kiek panašios į kaprizingąsias. Šioms moterims nėra ribų. Jos mielai rinktis ne vieną, ne du, ir net ne tris akcentinius papuošalus. Tad įspūdingi žiedai su deimantai joms – tarsi savaime suprantamas dalykas. Kaip ir skirtingi metalai, ilgiai, stiliai. Jos tikrai pasirinks ryškius, kartais net kičinius auskarus, kelias grandinėles ar karolius ir tuntą žiedų, maunamų net ant mažylių pirštų.

 

Spalvinga apranga, kupina akcentinių dalių, chaotiški, netvarkyti plaukai arba kokia nors išskirtinė šukuosena – dar vienas jų bruožas.

 

Kaip jau turbūt akivaizdu, papuošalai tikrai siejasi su mūsų būdu. Žinoma, nereikia spraustis į kategoriškumus, standartus, tačiau ryšys – nenuginčijamas. Ir tai nėra blogai: tiesiog gerai save pažįstame ir tinkamai pristatome kitiems.