Proginės suknelės

progines sukneles

Proginės suknelės idėjos sukasi Jūsų galvoje, tačiau kokiai progai puošitės ir ruošitės. Pažvelgus į kalendorių, galime spręsti jog artėja mokyklos ir universiteto diplomų teikimo ceremonijos. Tai tik kelios ypatingos progos, kuomet puošni apranga tiesiog privaloma. Universitete,  puošnias sukneles pridengia mantijos, tačiau po ceremonijos laukia vakarinė dalis, proga pasipuošti ir spindėti. Mokyklos ir universiteto baigimas, tai dar vienas svarbus žingsnis merginos gyvenime.

Kiekvienam žingsniui reikia ir tinkamos aprangos. Proginio garderobo paieška, kažkuo panaši į vestuvinės suknelės paieškas. Nors sunku pamatuoti, kurie įvykiai svarbesni merginos gyvenime, tačiau galimybė atrodyti pritrenkiamai kiekvieną dieną yra jos siekiamybė. Progų pasipuošti gali būti ir daugiau: kiekvienas pasimatymas, vakarėlis, darbo pokalbis reikalauja specifinės aprangos. Kaip išsirinkti tobuliausią ir tinkamiausią? Kitas svarbus klausimas: nuomotis ar įsigyti?

Moters gyvenime progų pasipuošti yra tikrai ne viena. Kiekviena iš jų turi savo aprangos kodą ir taisykles. Nenorėdamos persistengti, turite vadovautis tais kodais ir taisyklėmis. Taigi, prieš išsirinkdami tinkamą suknelę, išsiaiškinkite kokio pobūdžio renginyje, ceremonijoje dalyvausite. Tik žinodama vakarėlio idėją, galėsite rinktis kuklesnę kokteilinę arba prabangią vakarinę suknelę. Nuo vakarėlio prabangumo priklausys ir proginės suknelės kaina. Vis tik didžioji dilema ar verta vienam vakarui pirkti brangią suknelę, gal užteks ir laikinai išnuomotos? Tik nebijokite, kad po 12-os valandos vakaro suknelė ir prabangūs bateliai praras savo formą, kaip Pelenės istorijoje.

Jau įprasta nuomotis vestuvines, pamergių ir išleistuvių sukneles. Naujos proginės suknelės kainuoja daugiau, o jomis pasipuošite galbūt tik vieną, bet ypatingą vakarą. Todėl geriausias laikinas ir taupus sprendimas, tai proginių suknelių nuoma.

Jei laikinos nuomos paslaugos Jums neatrodo priimtino,  visados lieka galimybė siūtis ir persiūti suknelę, o vėliau ją parduoti. Ne visoms pavyksta parduoti specialiai joms siūtą suknelę, juk ne visų moterų figūros tipai ir poreikiai vienodi. Pirkta, ar siūta suknelė, gali būti tik nuostolis. Nors perparduotų drabužių rinka sparčiai auga, o ką jau kalbėti apie „antrų rankų“ rūbų parduotuves, kuriose galime surasti ir proginės aprangos, moterys vis dar trokšta unikalių, nenešiotų ir vienetinių proginių suknelių.

Ar moterys vis dar tiki prietarais ir bijo dėvėti aprangą iš antrų rankų? Pastebima, jog šie mitai pamažu nyksta. Auganti „antrų rankų“ aprangos rinka, traukia ne tik paprastus pirkėjus, bet ir dizainerius bei pasiturinčias moteris. Jei nenorite dėvėti svetimų suknelių, galbūt savo artimųjų moterų rate surasite itin originalių aprangos sprendimų. Kartais net močiutės spintoje galit surasti sugrįžusio į madą vintažinio garderobo. Artėjant ypatingai progai neapsiribokite tik naujų, nuomotų ar specialiai siūtų suknelių galimybėmis.