Spalvoti kontaktiniai lęšiai tampa stiliaus dalimi?

Šiandien yra ypač populiarus spalvotų kontaktinių lęšių nešiojimas. Spalvoti lęšiai tarsi šiandien – tarsi atskiras stiliaus elementas. Dažiausiai kontaktinius lęšius naudoja tie, kurie yra nepatenkinti savo akių spalva arba nori atsinaujinti ir savo įvaizdžiui suteikti išskirtinę detalę. Daugkartiniai spalvoti kontaktiniai lęšiai yra tinkami ne tik regėjimo problemas turintiems žmonėms, bet ir sveikas akis turintiems. Tereikia atminti, kad kontaktiniam lęšiams svarbi įprasta priežiūra.

Derinimas prie natūralios akių spalvos

Kontaktiniai lęšiai gali būti net kelių tipų. Turintys šviesias pilkas arba mėlynas akis, turėtų rinktis akis paryškinančius akių lęšius. Būtent šie lęšiai akims suteikia išraiškingumą ir visiškai neužgožia natūralios akių spalvos. Keičiantys akių spalvą kontaktiniai lęšiai tinkami žmonėms, turintiems tamsias akis. Šių lęšiu paslaptis – pigmentas, kuris kardinaliai pakeičia akių spalvą. Dabar spalvoti lęšiai gali būti ir optiškai didinantys akis. Čia jau reikėtų atsižvelgti į tam tikrus poreikius. Šiandien internetinėse kontaktinių lęšių parduotuvėse galima rasti išsvajoto mėlynumo, užburiančio žalsvumo ir gilaus juodumo spalvas suteikiančius kontaktinius lęšius.

Ko reikėtų vengti ruošiantis nešioti spalvotus lęšius?

Dažnai pasitaiko moterų, kurios klaidingai pasirenka kontaktinius lęšius. Kai kurie lęšiai yra padengti tam tikra medžiaga, primenančią nepermatomą ir uždengdamos natūralią akių spalvą, palieka atvirą vyzdžio plotą. Nenatūraliai atrodantys kontaktiniai lęšiai, kurie pilnai uždengia akių spalvą, suteikia keistą ir šiek tiek nemalonų vaizdą. Todėl būtina tinkamai pasirinkti akių lęšius, kad išėjusios į gatvę, nesusilauktumėt keistų praeivių žvilgsnių.

Kokybiški spalvoti lęšiai užtikrins ir gražų įvaizdį

Šiandien, spalvoti kontaktiniai lęšiai yra gaminami pasitelkiant specialistus, kurie užtikrina sveiką ir gražią akių išvaizdą. Dabar akių lęšių pasiūla teikia spalvotus lęšius imituojančius natūralią akių rainelę. Kurie yra sveiki nešioti kasdien, o pritaikyta technologija juos gaminant leidžia nešioti ilgesnį laiką.    Nedažnai lęšių diametras stipriai skiriasi, todėl daugkartinio naudojimo spalvoti kontaktiniai lęšiai kaip ir vienadieniai spalvoti lęšiai, turėtų būti įsigyjami  pagal specialistų rekomendacijas. Kad ir kokius kontaktinius lęšius planuotumėte įsigyti, turite pasikonsultuoti su okulistu – jis įvertins, koks pasirinkimas yra tinkamiausias jūsų akims.

Šiandienos pasaulis yra pilnas pasirinkimų, kuriais galime kurti išskirtinį savo įvaizdį. Seniau sunkiai įsivaizduojami dalykai, šiandien tapo įmanomi. Skirtingų spalvų kontaktiniai lęšiai, suteiks naują įvaizdį, ir padės išsiskirti iš pilkos minios. Nepamirškite, kad renkantis spalvotus akių lęšius, svarbu pasikonsultuoti su specialistais.