Stilingi batai: artėjančio rudens tendencijos

Kad ir vis dar jaučiame vasaros karščius, jau po truputėlį kirba mintis, ką bus galima pasipuošti rudens sezono metu ir kaip ne tik išsirinkti stilingą kepurę, bet ir pasirinkti madingus rudeninius batus. Atsižvelgus į mados tendencijas, jau galime daryti prielaidų, kaip atrodantys  batai artėjantį sezoną bus patys madingiausi. Taigi, dabar pateiksime pavydžių, su kaip atrodančiais rudeniniais moteriškais batais ar jų detalėmis atrodysite itin stilingai.

 

Kaubojiški batai

 

Vienos iš keisčiausių ir tobuliausių artėjančio rudens sezono pasirinkimų – kaubojiški moteriški batai. Tai ne įprastieji rudi kaubojaus stiliaus batai, kuriuos mes esame įpratę matyti – šį sezoną jie bus naujoviški ir unikalūs.  Naujieji, kaubojiško stiliaus madingi batai bus gaminami įvairiausių spalvų – tai leis patogiai priderinti prie jūsų turimo garderobo ir taps netgi Jūsų stiliaus pagrindine detale. Taip pat, jų paviršius bus iš įvairiausių raštų ar net gyvūnų odos imitacijos. Šio stiliaus batus galėsite nešioti ne tik prie kasdieninės laisvalaikio aprango, bet ir prie klasikinio garderobo.

 

Gyvūnų odos batai

 

Praeitą sezoną vyravo gyvatės ir leopardo stiliaus batai. Šį sezoną – gyvūnų odos populiarumo spektras plečiasi. Šaltąjį šių metų sezoną puikiai pasipuošite ir atrodysite nepriekaištingai su zebro, leopardo, tigro, gyvatės, ar net krokodilo odos imituojamais batais. Šios spalvos madingi batai gali tapti ne tik aprangos detalė, bet ir pagrindinis išvaizdos akcentas.

 

Storas kvadratinės ir cilindrinės formos kulniukas

 

Artėjantį sezoną itin didelį populiarumą įgaus storas kvadratinio ir cilindro formos kulniukai. Ši tendencija atėjo iš architektūros ir meno srities, norint pabrėžti geometrines figūras. Tokį kulniuką turintys bateliai bus puikiai pritaikomi ne tik atrodyti madingai bei elegantiškai, bet ir bus patogūs moterims, kurios neturi didelių įgūdžių vaikštant su plonu ir aukštu kulniuku. Storas kvadratinis ar cilindrinis kulnas padės geriau išlaikyti pusiausvyrą ir padidins patogumą vaikštant su aukštakulniais.

 

Taigi, šių metų rudens sezono pagrindinės trys artėjančios tendencijos: modernūs kaubojiški batai, batelius puošianti gyvūnų odos imitacija bei geometrines figūras primenantis kulniukas.