Vakarinės suknelės

vakarines sukneles

Kino apdovanojimų karštinė jau atslūgo, tačiau kokios holivudinės vakarinės suknelės idėjos, vis dar sukasi mūsų galvoje. Moterys dažniausiai seka kino žvaigždžių aprangos stiliaus keliu. Tačiau subtilus kino žvaigždžių stilius, iš tikrųjų, priklauso stilistams. Kaip ir „Sekso ir Miesto“ stiliaus dievaitė Kerė Bredšou (Carrie Bradsaw), tėra kino industrijos ir stilistų produktas. Vis tik niekas nedraudžia sekti kino ekrano žvaigždžių ir išgalvotų personažų stulbinančios aprangos keliu. Tereikia išmokti pritaikyti panašias detales prie savo figūros. Juk ne visi rūbai vienodai gula ant kiekvienos moters, kaip nulieti.

Jei būtų galima išskirti tris vakarinių suknelių, (kurias aktorės dėvi apdovanojimų ceremonijų metu), bruožus, galėtume kalbėti apie stiliaus, spalvos ir elegancijos harmoniją. Lyg ir nieko išskirtinio, tačiau priešais kino kameras aktorės privalo spindėti, atrodyti stulbinančiai ir pasistengti nenukristi nuo laiptų lipdamos ant scenos. Raudonasis kilimas –  tai vienas iš svarbiausių įvykių prieš apdovanojimų ceremoniją bei kino premjeras. Šiuo raudonu kilimu kino dievaitės žengia tarsi podiumu, o jų vakarinės suknelės tampa svarbiu vakaro akcentu. Kodėl dauguma aktorių atrodo taip pritrenkamai? Tai jau minėtų stilistų ir dizainerių darbo  rezultatas, tačiau kartais ir kino žvaigždės bei jų stilistai persistengia.

Ilgą sąrašą kino mados ikonų vis papildo ir netinkami vakarinių suknelių pasirinkimai. Net ir 2014-ųjų metų Oskarų ceremonijoje, stiliaus ekspertai kritikavo prastus Lady Gagos, Sally Hawkins, Anne Hathaway, Glenn Close ir Kerry Washington aprangos pasirinkimus. Kartais nepasiseka net ir mados ikonoms. Vis tik dažniausiai vakarinio garderobo pasirinkimas apsiriboja ilgomis ir įmantriomis suknelėmis, kurios velkasi žeme. Dauguma suknelių reprezentuoja net tik aktorių stilistų pastangas, bet ir garsių dizainerių vardus. Vieni garsiausiųjų vakarinių suknelių kūrėjų yra šie modos namai: Prada, Dior, Calvin Klein, Armani ar Roberto Cavalli.  Holivudo žvaigždžių ir jų stilistų pavyzdžiai kiekvienai moteriai gali padėti susikurti originalų pasakišką vakarinį įvaizdį.

Dar vienas svarbus vakarinės suknelės pasirinkimo akcentas, tai tinkamumas bei neatsilikimas nuo mados tendencijų. Kartais besirinkdamos vakarinę proginę aprangą, moterys persistengia ir ne tik nedengia savo figūros trūkumų, bet ir nepaiso jokių stiliaus taisyklių. Prieš pasirinkdamos holivudišką vakarinę suknelę, pasidomėkite šiuolaikinėmis mados tendencijomis bei naujausiomis garsiausių mados namų kolekcijomis. Stebėkite, kokios sezono spalvos ir rūbų modeliai tuo metu dominuoja.

Jei neturite pakankamai finansų pastoviai sekti naujausias tendencijas – rinkitės klasikinius variantus. Juodos ir baltos spalvinis derinys jau seniai vadinamas klasika, vis dėlto kūrėjai į jį pažvelgė iš naujo. Juodų ir baltų audinių deriniai pabrėžia eleganciją, tvarkingumą. Tam, kad  tokios suknelės neatrodytų pernelyg konservatyviai, galima skirtingomis audinių faktūromis ir raštais. Niekuomet nesuklysite pasirinkusios blizgų variantą, jis populiarus jau visą šimtmetį. Vakarinės suknios siuvamos iš žibučiais nusagstytų audinių, puošiamos plunksnomis, žibančiais žvyneliais ir auksiniais siūlais. Pačios populiariausios yra aukso, bronzos, pastelinių kreminių ir gelsvų atspalvių blizgios suknelės. Klasikų klasika – ryškiaspalvė raudona. Ilga, subtilaus dizaino raudona vakarinė suknelė atkreips visų dėmesį į Jus.
Reikėtų atkreipti dėmesį ir nesupainioti vakarinių ir kokteilinių suknelių. Prabangiam renginiui, kurio kvietime nurodytas aprangos kodas yra vakarinis – rinkitės ilgas sukneles, siekiančias žemę ar bent jau žemiau kelių. Šiuo atveju, trumpa juoda suknelė nėra pats geriausias variantas.