Vestuvinės suknelės

vestuvinės suknelėsMoterims vestuvinė suknelė yra vienas svarbiausių asmeninių pirkinių gyvenime Tačiau kaip ją surasti, o tuo labiau išsirinkti? Sakoma, kai tokią suknelę pamatysi,  tikrai žinosi, kad daugiau ieškoti nebereikės.  Nuo vaikystės mergaites augina svajonėmis apie pasakų princus ir pasakų vestuves. Tačiau po šia pasakiška iliuzija slepiasi ilgas paieškų procesas, laukimas ir augimas.

Pastartuoju laikotarpiu, vis daugiau būsimų nuotakų renkasi savo mamų ar net vyresnių šeimos, giminės moterų vilkėtas vestuvines sukneles. Jei neturite galimybės dėvėti savo mamos vestuvinę suknelę ar ją atsinaujinti – galite pagal panašų modelį pasisiūti naujai. Siuvėjų ir dizainerių pagalba, galite atkurti savo šeimos tradicijas ir suteikti džiaugsmą mamai, tetai ar močiutei. Norėjote išskirtinumo? Pasirinkusios šį variantą, be abejonės, atrodysite itin originaliai.

Tačiau, prieš išsirenkant ir surandant tobulą vestuvinį garderobą, priderinant kažką skolinto ir kažką mėlyno, nepamirškite, kokia yra Jūsų šventės ceremonijos idėja. Kartais labai paprastos idėjos, gali atrodyti tokios jaukios ir nurungti, bet kokias pompastiškas karališkas vestuves. Dauguma merginų vis tik mėgdžioja karališkųjų vestuvių modelius ir vejasi princesiškų Grace Kelly ir Kembridžo kunigaikštienės Keitės suknelių madas.

Kol vienos merginos kartoja istorinių vestuvių modelius, galite būti unikaliomis ir ieškoti vestuvinės suknelės, kuri atspindėtų Jūsų pomėgius bei asmenybę. Mėgdžioti kitus galime visą gyvenimą, geriau lygiuokitės pačios į save. Ne kitus svarbiausia aplenkti, o patį save. Stebėkite, kokios rūbų formos išryškina jūsų tobulas figūros detales ir kuriuos mažus netobulumus pridengia.

Vestuvių dieną norite jaustis tobulai? Kodėl neatsisakius tų pompastiškų suknelių-tortų ir nepabandžius minimalistinių Audrey Hepburn klasikinių suknelių varianto. Nieko nėra neskoningesnio, kaip persistengusios nuotakos, kurių makiažas per ryškus, suknelės per siauros ar per didelės, o  šukuosenos visai nesubtilios. Jei norite nustebinti ne tik jaunikį iš anksto apgalvokite kiekvieną savo vestuvinio garderobo detalę.

Vestuvinės suknelės paieška gali tapti džiaugsmu, bet ir galvos skausmu. Kad išvengtumėte tradicinių suknelių salonų pasiūlymų, geriau juose net nesilankykite. Vienas iš būdų atrodyti tobulai vestuvių dieną – siūtis suknelę skirtą tik Jums, galbūt ateityje ir Jūsų dukroms.

Kartais neužtenka laiko siūtis naują suknelę, tačiau kodėl vietoj baltos ir pūstos,  nenusipirkus visai paprastos, šviesios, kokteilinės suknelės. Ji būtinai turi būti balta. Juoda suknelė turi kiek negatyvų atspalvį, tačiau spalvų spektre yra ir daugiau atspalvių. Kartais netradiciniai spalviniai sprendimai atrodo daug įdomiau, nei visiem pabodusios balto nekaltumo spalvos.